Sportowe zakończenie ferii zimowych

Ostatni dzień ferii zimowych pod hasłem „Bajkowa Zima” przebiegał w duchu sportowym. Organizatorzy: Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Daleszycach zorganizowali zajęcia sportowe z animatorami sportowymi, podczas których przeprowadzono turnieje drużynowe, konkursy sprawnościowe, zabawy ruchowe.
Zaangażowanie i entuzjastyczne podejście uczestników nie pozostało bez nagrody. Wszyscy otrzymali z rąk pana burmistrza wyróżnienia w postaci medali.


Trwające od 12 lutego do 23 lutego zajęcia artystyczno-kulturalno-sportowe dla podopiecznych z MGOPS i dzieci spędzających ferie zimowe w domu możemy z dumą i radością uważać za zrealizowane i zakończone. Każdy dzień był wypełniony atrakcjami, które stanowiły nie tylko doskonałą zabawę, ale także intelektualne wyzwanie mające pobudzić umysły milusińskich. Wyrażamy ogromną wdzięczność opiekunom naszych podopiecznych, którzy troszczyli się o to , by dzieci mogły bezpiecznie dotrzeć na miejsce i cieszyć się przygotowanymi rozrywkami. Mamy nadzieje, że rozpoczynające się nowe półrocze będzie przepełnione optymizmem i dobrą energią, czego rezultatem okażą się świetne wyniki w nauce.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania dla pana Dariusza Meresińskiego – burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce, pana Piotra Roguli – dzielnicowego z KP w Daleszycach, pani Małgorzaty Perkowskiej KMP w Kielcach, pana Pawła Kosina z Nadleśnictwa z Daleszyc, pana Norberta Wojciechowskiego – prezesa OSP z Daleszyc, pana Damiana Mazura – ratownika medycznego, oraz innych osób , które w mniejszym lub większym stopniu zaangażowały się i wsparły organizację tego przedsięwzięcia.
Dzięki państwa dobroci i pomocy mogliśmy godnie i bezpiecznie prowadzić zajęcia w czasie ferii zimowych.
Wyrazem wdzięczności za tak słodko spędzony wspólnie czas był tort przygotowany dla uczestników. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia.