Męskie rozmowy w gronie Ojców

MGOPSlogoMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że spotkania rodziców dzieci niepełnosprawnych będą odbywały się w każdy ostatni piątek miesiąca. I tak najbliższe spotkanie, tym razem TYLKO DLA OJCÓW, odbędzie się w dniu 28 kwietnia – wyjątkowo o godz:15:30 w świetlicy „Promyczek”, która mieści się w budynku gimnazjum w Daleszycach.
Grupa rodziców, którzy już zdążyli się poznać się i zintegrować podczas poprzednich spotkań zaproponowała tematykę kolejnych zebrań oraz szereg ciekawych inicjatyw. Między innymi pojawił się pomysł na zorganizowanie spotkania tylko w męskim towarzystwie.
Spotkanie poprowadzi Burmistrz Dariusz Meresiński oraz zaproszeni goście: ojcowie dzieci sprawnych inaczej z Kielc oraz Wicedryrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kielcach Grzegorz Ślęzak- (neurologopeda, terapeuta SI), a także specjalista pracy z rodziną prowadzący między innymi audycje w Radiu Kielce.
W najbliższej perspektywie planujemy spotkania z kolejnymi specjalistami, zaprosimy Państwa także na rajd i wspólne biesiadowanie przy ognisku. To od uczestników będzie zależało jaką formułę przybiorą spotkania. Jesteśmy jednak przekonani, że posłużą one zawiązaniu się nowych, cennych znajomości, przyjaźni oraz wsparcia. Jednocześnie przypominamy, że osobą do kontaktu z rodzicami dzieci niepełnosprawnych jest pani Helena Baltyn – pracownik MGOPS Daleszyce. Spotkania mają charakter otwarty co oznacza, że można swobodnie dołączyć do grupy nie czekając na zaproszenie. Każdy rodzic jest mile widziany. Przypominamy również, iż przewodniczącą pierwszej grupy wsparcia w gminie Daleszyce została wybrana pani Beata Maciejewska. Być może spotkanie z ojcami wyłoni również pana, który wesprze nasze działania.
Serdecznie zapraszamy
28.04.2017 „Świetlica Promyczek”
Budynek Gimnazjum (I piętro)