„Pustki w szafie w MGOPS”

Szanowni Państwo/mieszkańcy gminy Daleszyce,
Od ostatniego apelu o oddawanie do MGOPS używanej odzieży, którą przeznaczamy dla osób potrzebujących tego typu wsparcia minęło prawie pięć miesięcy. W tym czasie dwudziestu mieszkańców z gminy Daleszyce dostarczyło do naszego Ośrodka nie tylko ubrania ale również meble i pościel. W wyniku naszej Akcji wsparcie otrzymało czterdzieści osób oraz cztery wielodzietne rodziny.
Najwięcej przekazano potrzebującym – koszul męskich, spodni męskich, kurtek męskich, kurtek dziecięcych, swetrów męskich. Bardzo często odzież zmieniana była jeszcze w budynku MGOPS. Za wszystkie dary w imieniu osób obdarowanych i pracowników socjalnych serdecznie dziękujemy.
Nadszedł jednak czas kiedy nasze zasoby ubraniowe wymagają wzbogacenia o dodatkowe. Dlatego też zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w uzupełnieniu szafy w MGOPS. Tym bardziej iż wkrótce rozpocznie się sezon jesienno-zimowy, który będzie kumulował potrzeby w tym zakresie. Każdego darczyńcę zapraszamy do nas na Plac Staszica 22/2 w godzinach 7:30-15:30.

Dyrektor MGOPS
Renata Segiecińska